For Fixtures See Club Fixtures +++ Best of Luck to our New Management Team for 2018 Sean Barry Manager and Selectors Wayne McCarthy and Alan Rooney +++

Under 13's

Posted in Juvenile Teams

 

U13 Division 1
 
Ardee St. Mary's G.F.C. 7 7 0 0 187 90 97 14
St Josephs 7 5 0 2 107 123 -16 10
St Fechins 7 5 0 2 147 96 51 10
Kilkerley / Malachi 7 3 1 3 141 130 11 7
Geraldines 7 3 0 4 131 135 -4 6
Mattock Rangers 7 2 0 5 114 147 -33 4
Dundalk Gaels 7 2 0 5 93 108 -15 4
St Nicholas GFC 7 0 1 6 65 156 -91 1

Div 1 A Final

ARDEE ST. MARY'S G.F.C. 4-17 V 1-3 ST FECHINS

League Semi Final Div1 A

Ardee St. Mary's G.F.C. 5-10 V 1-8 Kilkerley/Malachi

St Josephs 2-8 V 4-9 St Fechins

League Semi Div1 B

Geraldines 1-7 V 4-7 St Nicholas GFC

Mattock Rangers 3-5 V 6-14 Dundalk Gaels

 Round 7

Kilkerley / Malachi 4-10 V 6-17 Ardee St. Mary's G.F.C.

St Josephs 4-6 V 3-8 St Fechins

Geraldines 3-9 V 4-12 Dundalk Gaels

St Nicholas GFC 0-7 V 5-13 Mattock Rangers

Round 6

Ardee St. Mary's G.F.C. W/O V 0-0 St Nicholas GFC

St Josephs 4-12 V 5-6 Geraldines

Mattock Rangers 2-11 V 0-13 Dundalk Gaels

St Fechins 5-10 V 2-6 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Round 5

Dundalk Gaels 1-9 V 5-9 Ardee St. Mary's G.F.C.

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 6-14 V 1-10 St Josephs

Geraldines 8-7 V 3-7 Mattock Rangers

St Nicholas GFC 2-6 V 8-16 St Fechins

Round 4

Ardee St. Mary's G.F.C. 13-12 V 3-6 Mattock Rangers

Kilkerley / Malachi 4-11 V 5-9 Geraldines

St Fechins 1-8 V 1-6 Dundalk Gaels

St Josephs 4-12 V 1-6 St Nicholas GFC

Round 3

Geraldines 2-6 V 4-15 Ardee St. Mary's G.F.C.

St Nicholas GFC 4-7 V 4-7 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Mattock Rangers 2-9 V 2-10 St Fechins

Dundalk Gaels 0-0 V W/O St Josephs

Round 2

KILKERLEY EMMETS/NAOMH MALACHI 3-14 V 2-3 DUNDALK GAELS

 ST FECHINS 3-11 V 4-12 ARDEE ST. MARY'S G.F.C.

ST NICHOLAS GFC 0-3 V 3-10 GERALDINES

St Josephs 4-7 V 3-9 Mattock Rangers

Round 1

ARDEE ST. MARY'S G.F.C. 5-11 V 1-6 ST JOSEPHS

DUNDALK GAELS 7-5 V 3-6 ST NICHOLAS GFC

GERALDINES V ST FECHINS (POSTPONED)

MATTOCK RANGERS 1-2 V 2-4 KILKERLEY/NAOMH MALACHI

SEAN O'MAHONYS/DOWDALLSHILL 3-12 V 3-2 ST BRIDES

Under 18's

Posted in Juvenile Teams

Minor League Div 1 2015

U18 Division 1
TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
Newtown Blues 6 6 0 0 121 58 63 12
Dundalk Gaels 6 4 0 2 99 63 36 8
Cooley Kickhams 6 3 1 2 91 93 -2 7
Mattock /Hunterstown
6 3 0 3 81 89 -8 6
St Kevins/Glyde Rangers 6 3 0 3 115 116 -1 6
Oilibhéar Pluincéad 6 2 1 3 74 89 -15 5
Geraldines 6 1 0 5 87 116 -29 2
Ardee St. Mary's G.F.C. 6 1 0 5 81 125 -44 2

Round 6

Ardee St. Mary's G.F.C. 2-13 V 2-8 Oilibhéar Pluincéad

Dundalk Gaels 1-8 V 1-12 Newtown Blues

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 1-9 V 2-10 Cooley Kickhams

St Kevins/Glyde Rangers 3-18 V 4-6 Geraldines

Round 5

Geraldines 2-13 V 0-12 Ardee St. Mary's G.F.C.

Cooley Kickhams 0-13 V 1-9 Dundalk Gaels

Newtown Blues 2-22 V 2-8 St Kevins/Glyde Rangers

Oilibhéar Pluincéad 0-8 V 0-4 Mattock Rangers/Hunterstown Rovers

Round 4

Ardee St. Mary's G.F.C. 3-10 V 2-17 St Kevins/Glyde Rangers

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 1-15 V 2-11 Geraldines

Dundalk Gaels 0-16 V 1-7 Oilibhéar Pluincéad

Cooley Kickhams 2-5 V 1-16 Newtown Blues

Round 3

Newtown Blues 2-19 V 0-10 Ardee St. Mary's G.F.C.

Oilibhéar Pluincéad 3-8 V 3-8 Cooley Kickhams

Geraldines 0-9 V 3-11 Dundalk Gaels

St Kevins/Glyde Rangers 3-11 V 3-14 Mattock /Hunterstown Rovers

Round 1

Ardee St. Mary's G.F.C. 1-4 V 5-9 Dundalk Gaels

Geraldines 3-4 V 4-5 Oilibhéar Pluincéad

St Kevins/Glyde Rangers 4-10 V 2-6 Cooley Kickhams

Newtown Blues 1-11 V 0-4 Mattock /Hunterstown Rovers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minor League Div 1 2014

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
Newtown Blues 6 6 0 0 140 80 60 12
Mattock/Hunterstown
6 5 0 1 104 93 11 10
Kilkerley/Malachi 6 3 0 3 110 107 3 6
Ardee St. Mary's G.F.C. 6 2 0 4 93 94 -1 4
Geraldines 6 2 0 4 100 112 -12 4
Oilibhéar Pluincéad 6 2 0 4 83 101 -18 4
Dundalk Young Irelands 6 1 0 5 53 96 -43 2

Round 7

Ardee St. Mary's G.F.C. 3-13 V 5-12 Kilkerley/Malachi

Oilibhéar Pluincéad 3-6 V 2-17 Mattock/Hunterstown 

Newtown Blues 3-17 V 1-5 Dundalk Young Irelands

Round 6

Dundalk Young Irelands 1-5 V 1-10 Ardee St. Mary's G.F.C.

Geraldines 3-9 V 1-12 Oilibhéar Pluincéad

Mattock/Hunterstown  4-7 V 4-13 Newtown Blues

 

Round 5

Ardee St. Mary's  1-12 V 3-12 Mattock /Hunterstown 

Newtown Blues 5-16 V 2-8 Geraldines

Kilkerley/Malachi 5-13 V 2-6 Dundalk Young Irelands

Round 4

Geraldines 2-8 V 4-11 Ardee St. Mary's G.F.C.

Mattock /Hunterstown  2-13 V 4-5 Kilkerley / Malachi

Oilibhéar Pluincéad 1-11 V 4-11 Newtown Blues

 

Round 3

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 0-12 V 2-4 Geraldines

Ardee St. Mary's G.F.C. 2-7 V 2-8 Oilibhéar Pluincéad

Dundalk Young Irelands 0-0 V W/O Mattock Rangers/Hunterstown Rovers

Round 2

Geraldines 3-14 V 1-6 Dundalk Young Irelands

Oilibhéar Pluincéad 1-16 V 0-8 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Newtown Blues 0-10 V 0-7 Ardee St. Mary's G.F.C.

Round 1

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 3-9 V 5-10 Newtown Blues

Dundalk Young Irelands 2-10 V 0-6 Oilibhéar Pluincéad

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 4-10 V 3-12 Geraldines

 

 

 

Under 16's

Posted in Juvenile Teams

U16 Division 1
 

Under 16 Div 1 League  2015

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
St Patrick's GFC 5 5 0 0 94 64 30 10
Ardee St. Mary's G.F.C. 5 4 0 1 169 64 105 8
Cooley Kickhams 5 4 0 1 79 49 30 8
Naomh Mairtin 5 3 0 2 101 100 1 6
Geraldines 5 2 0 3 85 95 -10 4
Oilibhéar Pluincéad 5 1 0 4 77 120 -43 2
Dundalk Gaels 5 1 0 4 57 106 -49 2
Newtown Blues 5 0 0 5 71 135 -64 0

 

Round 5

Ardee St. Mary's G.F.C. 8-15 V 3-7 Geraldines

St Patrick's GFC 3-12 V 2-12 Naomh Mairtin

Cooley Kickhams 3-16 V 3-3 Oilibhéar Pluincéad

Newtown Blues 3-5 V 4-6 Dundalk Gaels

Round 4

Dundalk Gaels 1-5 V 6-12 Ardee St. Mary's G.F.C.

Geraldines 8-9 V 5-9 Oilibhéar Pluincéad

Naomh Mairtin 8-5 V 4-10 Newtown Blues

St Patrick's GFC 1-8 V 0-7 Cooley Kickhams

Round 3

Ardee St. Mary's G.F.C. 5-16 V 3-4 Naomh Mairtin

Cooley Kickhams 0-7 V 0-4 Geraldines

Newtown Blues 1-10 V 3-11 St Patrick's GFC

Oilibhéar Pluincéad 3-9 V 2-11 Dundalk Gaels

Round 2

St Patrick's GFC 2-11 V 2-9 Ardee St. Mary's G.F.C.

Naomh Mairtin 3-11 V 2-6 Oilibhéar Pluincéad

Dundalk Gaels 0-4 V 3-9 Geraldines

Newtown Blues 1-9 V 1-11 Cooley Kickhams

Round 1

Ardee St. Mary's G.F.C. 13-15 V 2-4 Newtown Blues

Geraldines 3-5 V 3-12 Naomh Mairtin

Cooley Kickhams 5-11 V 0-10 Dundalk Gaels

Oilibhéar Pluincéad 2-5 V 3-16 St Patrick's GFC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Under 16 Div 1  2014

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
Ardee St. Mary's G.F.C. 6 5 0 1 146 107 39 10
St Kevins/Glyde Rangers 6 5 0 1 135 110 25 10
Newtown Blues 6 4 0 2 97 86 11 8
Cooley Kickhams 6 3 0 3 98 99 -1 6
Naomh Mairtin 6 2 0 4 105 142 -37 4
Geraldines 6 1 0 5 84 118 -34 2
Dundalk Gaels 6 1 0 5 114 117 -3 2

Div 1 (A) Semi Final

Ardee St. Mary's G.F.C. 0-16 V 2-11 Newtown Blues

St Kevins/Glyde Rangers 6-7 V 3-14 Cooley Kickhams

Div 1 (B) Semi Final

Geraldines 2-3 V 4-11 Dundalk Gaels

Round 7

Naomh Mairtin 4-12 V 1-6 Geraldines

St Kevins/Glyde Rangers 3-15 V 2-13 Newtown Blues

Dundalk Gaels 1-9 V 3-11 Cooley Kickhams

Round 6

Ardee St. Mary's G.F.C. 4-11 V 3-12 St Kevins/Glyde Rangers

Newtown Blues 1-14 V 0-7 Dundalk Gaels

Cooley Kickhams 5-7 V 3-8 Naomh Mairtin

Round 5

Geraldines 2-8 V 1-13 Cooley Kickhams

Naomh Mairtin 5-9 V 3-10 Newtown Blues

Dundalk Gaels 1-13 V 4-13 Ardee St. Mary's G.F.C.

Round 4

Newtown Blues W/O V 0-0 Geraldines

Ardee St. Mary's G.F.C. 5-16 V 2-9 Naomh Mairtin

St Kevins/Glyde Rangers 3-13 V 2-14 Dundalk Gaels

Round 3

Naomh Mairtin 1-12 V 4-12 St Kevins/Glyde Rangers

Cooley Kickhams 1-9 V 3-11 Newtown Blues

Geraldines 4-7 V 4-16 Ardee St. Mary's G.F.C.

Round 2

ARDEE ST. MARY'S G.F.C. 2-14 V 1-11 COOLEY KICKHAMS

ST KEVINS/GLYDE RANGERS 4-16 V 3-10 GERALDINES

DUNDALK GAELS 7-16 V 2-4 NAOMH MAIRTIN

 Round 1

NEWTOWN BLUES 1-19 V 3-10 ARDEE ST. MARY'S G.F.C.

COOLEY KICKHAMS 2-8 V 2-10 ST KEVINS/GLYDE RANGERS

Geraldines 5-8 V 3-13 Dundalk Gaels

Under 12

Posted in Juvenile Teams

 Under 12 Division 2

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
St Brides 3 2 0 1 57 32 25 4
St Fechins 3 2 0 1 56 44 12 4
Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 3 2 0 1 57 49 8 4
Roche Emmets GFC 3 2 0 1 51 55 -4 4
Ardee St. Mary's G.F.C. 3 1 1 1 57 54 3 3
Hunterstown Rovers GFC 3 1 1 1 28 25 3 3
Cuchulainn Gaels 3 1 0 2 51 58 -7 2
St Josephs 3 0 0 3 39 79 -40 0

Round 3

Ardee St. Mary's G.F.C. 3-5 V 5-12 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Roche Emmets GFC 2-7 V 5-7 St Brides

Hunterstown Rovers GFC 2-4 V 0-4 Cuchulainn Gaels

St Fechins 3-11 V 1-6 St Josephs

Round 2

Hunterstown Rovers GFC 2-4 V 2-4 Ardee St. Mary's G.F.C.

St Josephs 3-4 V 7-5 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Cuchulainn Gaels 7-4 V 5-12 Roche Emmets GFC

St Brides 3-4 V 2-9 St Fechins

Round 1

 Ardee St. Mary's G.F.C. 8-9 V 5-2 St Josephs

Roche Emmets GFC 3-2 V 0-8 Hunterstown Rovers GFC

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 0-4 V 4-10 St Brides

St Fechins 3-12 V 6-4 Cuchulainn Gaels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
Naomh Mairtin 7 5 1 1 141 112 29 11
O`Raghallaighs 7 5 0 2 122 100 22 10
Emmití de Róiste CLG 7 4 1 2 99 87 12 9
St Josephs 7 4 0 3 159 120 39 8
Ardee St. Mary's G.F.C. 7 2 1 4 131 130 1 5
Geraldines 7 2 1 4 98 144 -46 5
Dreadnots 7 2 0 5 82 93 -11 4
St Fechins 7 2 0 5 70 116 -46 4

 

Semi Final B

ARDEE ST. MARY'S G.F.C. 2-4 V 7-1 GERALDINES

DREADNOTS 0-6 V 2-11 ST FECHINS

Round 7

Ardee St. Mary's G.F.C. 4-12 V 1-4 St Fechins

Emmití de Róiste CLG 2-16 V 2-4 O`Raghallaighs

Geraldines 2-4 V 5-8 Naomh Mairtin

Dreadnots 4-1 V 5-8 St Josephs

Round 6

Ardee St. Mary's G.F.C. 6-6 V 6-6 Geraldines

St Josephs 5-12 V 3-5 Naomh Mairtin

St Fechins 3-10 V 3-3 Emmití de Róiste CLG

O`Raghallaighs W/O V 0-0 Dreadnots

Round 5

Emmití de Róiste CLG W/O V 0-0 Ardee St. Mary's G.F.C.

Naomh Mairtin 3-11 V 4-7 O`Raghallaighs

Dreadnots 3-7 V 1-5 St Fechins

Geraldines 4-7 V 4-17 St Josephs

 

Round 4

Ardee St. Mary's G.F.C. 4-13 V 2-7 Dreadnots

O`Raghallaighs 4-11 V 3-8 St Josephs

St Fechins 0-6 V 2-11 Naomh Mairtin

Emmití de Róiste CLG 3-15 V 2-1 Geraldines

Round 3

St Josephs 3-6 V 3-8 St Fechins

Geraldines 3-4 V 5-11 O`Raghallaighs

Naomh Mairtin 7-8 V 4-6 Ardee St. Mary's G.F.C.

Dreadnots 3-8 V 0-5 Emmití de Róiste CLG

 

Round 2

Ardee St. Mary's G.F.C. 5-4 V 7-14 St Josephs

Emmití de Róiste CLG 5-6 V 3-12 Naomh Mairtin

St Fechins 0-7 V 4-10 O`Raghallaighs

Dreadnots 2-6 V 1-12 Geraldines

Round 1

O`Raghallaighs 5-7 V 5-6 Ardee St. Mary's G.F.C.

Naomh Mairtin 2-11 V 2-5 Dreadnots

Geraldines 2-4 V 0-6 St Fechins

St Josephs 2-7 V 3-6 Emmití de Róiste CLG

 

 

Under 14

Posted in Juvenile Teams

U14 Division 1

Under 14 Div 1 League  2015

 

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
Ardee St. Mary's G.F.C. 9 9 0 0 261 122 139 18
St Fechins 8 5 0 3 197 142 55 10
Cooley Kickhams 9 5 0 4 161 131 30 10
Dreadnots 8 5 0 3 162 135 27 10
Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 8 4 0 4 109 128 -19 8
Mattock /Hunterstown
8 2 0 6 127 176 -49 4
St Josephs 8 1 1 6 141 191 -50 3
Dundalk Gaels 8 1 1 6 53 186 -133 3

Div 1 A Final

Cooley Kickhams 1-6 V 6-6 Ardee St. Mary's G.F.C.


League Semi Final

Ardee St. Mary's G.F.C. 6-22 V 3-8 Dreadnots

St Fechins 3-8 V 5-7 Cooley Kickhams

League Semi Final, B Competition

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 7-23 V 8-11 St Josephs

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 6-8 V 0-5 Dundalk Gaels

Round 7

Ardee St. Mary's G.F.C. 5-11 V 5-5 St Josephs

Cooley Kickhams 1-4 V 1-6 Dreadnots

Dundalk Gaels 2-2 V 7-12 St Fechins

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 5-13 V 2-9 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Round 6

Cooley Kickhams 2-16 V 6-11 Ardee St. Mary's G.F.C.

Dreadnots 8-10 V 0-1 Dundalk Gaels

St Fechins 4-7 V 1-12 Mattock /Hunterstown Rovers

Kilkerley /Naomh Malachi W/O V 0-0 St Josephs

 

Round 5

Ardee St. Mary's G.F.C. 7-16 V 3-4 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Dundalk Gaels 1-1 V 0-17 Cooley Kickhams

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 0-3 V 6-14 Dreadnots

St Josephs 5-11 V 9-11 St Fechins

Round 4

Dundalk Gaels 0-5 V 3-15 Ardee St. Mary's G.F.C.

St Fechins 7-8 V 0-4 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Dreadnots 7-12 V 2-5 St Josephs

Cooley Kickhams 3-9 V 0-4 Mattock Rangers/Hunterstown Rovers

Round 3

Ardee St. Mary's G.F.C. 5-4 V 3-3 St Fechins

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 2-1 V 0-8 Dundalk Gaels

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 2-5 V 0-2 Dreadnots

St Josephs 5-2 V 7-11 Cooley Kickhams

 

Round 2

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 3-12 V 5-15 Ardee St. Mary's G.F.C.

Dreadnots 6-14 V 8-6 St Fechins

Dundalk Gaels 2-7 V 1-10 St Josephs

Cooley Kickhams 2-12 V 1-5 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Round 1

Ardee St. Mary's G.F.C. 7-11 V 0-3 Dreadnots

St Josephs 1-16 V 1-2 Mattock Rangers/Hunterstown Rovers

St Fechins 5-4 V 4-4 Cooley Kickhams

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 5-17 V 2-3 Dundalk Gaels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Under 14 Div 1 League 2014

TeamPldWonDrawLostForAgainstDiffPoints
Ardee St. Mary's G.F.C. 8 7 0 1 163 54 109 14
Geraldines 8 6 0 2 110 93 17 12
Kilkerley/Malachi 7 5 0 2 128 112 16

10

Dundalk Young Irelands 8 4 0 4 130 88 42 8
St Fechins 8 2 2 4 75 114 -39 6
Dundalk Gaels 7 2 1 4 96 134 -38 5
St Patrick's GFC 7 2 0 5 80 118 -38 4
Mattock /Hunterstown
7 0 1 6 61 130 -69 1

 

Div 1 A Final

Kilkerley / Malachi 2-3 V 5-19 Ardee St. Mary's G.F.C.

Semi Final Div 1

Ardee St. Mary's G.F.C. 7-19 V 4-5 Dundalk Young Irelands

Geraldines 5-6 V 6-13 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Semi Final Div 1 B

Dundalk Gaels 5-5 V 1-5 St Patrick's GFC

St Fechins 2-6 V 3-11 Mattock/Hunterstown 

Round 8

Ardee St. Mary's G.F.C. 4-12 V 2-7 Geraldines

St Fechins 4-2 V 8-11 Dundalk Young Irelands

Round 7

Geraldines W/O V 0-0 Ardee St. Mary's G.F.C.

Young Irelands 6-17 V 3-7 Kilkerley / Malachi

St Fechins 4-4 V 0-6 St Patrick's GFC

Mattock /Hunterstown  0-11 V 11-3 Dundalk Gaels

Round 6

Ardee St. Mary's G.F.C. W/O V 0-0 Dundalk Young Irelands

Mattock Rangers/Hunterstown Rovers 1-8 V 3-2 St Fechins

Dundalk Gaels 5-2 V 2-14 Geraldines

Kilkerley Emmets/Naomh Malachi 4-7 V 2-10 St Patrick's GFC

 

Round 5

St Patrick's GFC 0-8 V 6-13 Ardee St. Mary's G.F.C.

St Fechins 1-6 V 3-6 Kilkerley Emmets/Naomh Malachi

Dundalk Young Irelands 4-12 V 2-6 Dundalk Gaels

Geraldines W/O V 0-0 Mattock /Hunterstown 

 

Round 4

Ardee St. Mary's G.F.C. 4-10 V 3-3 Kilkerley/Malachi

Dundalk Gaels 2-4 V 1-5 St Patrick's GFC

Mattock /Hunterstown 1-10 V 3-5 Dundalk Young Irelands

Geraldines 2-11 V 2-3 St Fechins

Round 3

Kilkerley / Malachi 4-21 V 0-3 Dundalk Gaels

Dundalk Young Irelands 4-5 V 3-12 Geraldines

St Fechins 1-6 V 3-14 Ardee St. Mary's G.F.C.

St Patrick's GFC 2-13 V 3-3 Mattock /Hunterstown

Round 2

DUNDALK GAELS 2-5 V 7-10 ARDEE ST. MARY'S G.F.C.

MATTOCK RANGERS/HUNTERSTOWN ROVERS 2-7 V 3-9 KILKERLEY EMMETS/NAOMH MALACHI

GERALDINES 6-7 V 3-2 ST PATRICK'S GFC

 

Round 1

ST PATRICK'S GFC 1-9 V 0-5 DUNDALK YOUNG IRELANDS

KILKERLEY EMMETS/NAOMH MALACHI 3-6 V 1-11 GERALDINES

ST FECHINS 2-1 V 1-4 DUNDALK GAELS

ARDEE ST. MARY'S G.F.C. 6-14 V 0-1 MATTOCK RANGERS/HUNTERSTOWN ROVERS